Alette Wttewaall is expert in de Polyvagaal Theorie en organisator van het Wild Woman Fest. Al jaren begeleidt zij trainingen, workshops en retraites op het gebied van zelfontwikkeling. Alette heeft het vermogen om een veilige en uitnodigende ruimte te creëren waarin mensen zich openstellen en complexe thema’s durven onderzoeken. Haar heldere manier van uitleg en praktische oefeningen zorgen ervoor dat inzichten niet alleen begrepen worden, maar ook echt voelbaar worden in het lichaam.

"een gereguleerd zenuwstelsel als basis voor meer verbinding, ontspanning en levenskwaliteit"
Alette Wttewaall
Een deep dive in je zenuwstelsel
Voel je je soms afgesloten van jezelf of vind je het lastig om echt te ontspannen in contact met anderen? Veel mensen herkennen patronen van aanpassen of terugtrekken, vooral in situaties die nabijheid of kwetsbaarheid vragen. Wanneer je zenuwstelsel zich niet volledig veilig voelt, kan het moeilijk zijn om aanwezig te blijven en verbinding te ervaren.
In deze workshop neemt Alette je mee in de fascinerende wereld van het zenuwstelsel, regulatie en verbinding. Je ontdekt hoe deze kennis je helpt om bewuster te voelen, te kiezen en meer in contact te zijn met jezelf en anderen—in je relaties, je werk en in lichaamsgerichte processen.
• Zondag 30 augustus 2026
• Tijd: 17.00 – 18.30
• Locatie: yogaboerderij
deze workshop duurt 1,5 uur































































