Kim en Fleur
"dive into your own possibilities"

Kim & Fleur

De enthousiaste en ervaren Kim maakte een reis langs verschillende meditatie stromingen en werd gegrepen door alles wat te maken had met de weg naar binnen. Het is haar passie je via yin yoga (ze doet nog veel meer, maar deze kans krijg je op de Happy Spirit Days) mee te nemen naar je hart, kracht en potentieel. Dit alles met Fleur die minder op de automatische piloot wilde leven; samen openden zij het House of Retreat in t Gooi.

Zelfliefde in yin yoga

Zelfliefde vinden we soms een van de moeilijkste vormen van liefde. In dit uur krijg je een kleine retreat ervaring. Naast een warme ontvangst in onze mooie yogaboerderij word je begeleid in zachte poses die jouw hart openen en zorgen voor de meridiaan van het hart. Wanneer deze in balans is, ervaar je meer innerlijke rust, harmonie, en voel je je liefdevol. Het hart is een van de belangrijkste organen, ook wel de keizer van alle organen genoemd. Een rustig, fijn begin voor een volle dag!

    • Vrijdag 29 augustus 2025
    • Tijd: 10.15 -11.15
    • Locatie: yogaboerderij

Mee in het seizoen

In dit uur krijg je een kleine retreat ervaring door middel van yin yoga poses die verbinding maken met de aarde energie om zo (nog) meer in balans te komen met jezelf. We werken met het ritme van de vijf elementen die verbonden zijn met de seizoenen. Als deze elementen langdurig niet in balans zijn met elkaar, kan ziekte ontstaan. Yin yoga kan helpen om deze elementen te zuiveren en de balans te herstellen; dit door poses die de meridianen stimuleren behorende bij een element en seizoen. We zijn in de nazomer en daarbij hoort aarde bij dat verbinding, evenwicht en transformatie symboliseert. We stimuleren met de poses de meridianen van de milt & maag. De yin energie bouwt zich op en de yang energie van de zomer neemt af. Het is tijd om thuis te komen bij jezelf.

    • Zaterdag 30 augustus 2025
    • Tijd: 11.45 – 12.45
    • Locatie: yogaboerderij