Programma

Programma interactief

Programma interactief
TuinkamerPolderzichtStilte-tentKerkYoga boerderijkotabloemententBezoekerscentrum : Wildpluk Moos

Tuinkamer

TuinkamerWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Mariët BronéCommuniceren met je dier10.30 – 11.30
Magic Mantra’smantra's op de ukelele12.15 – 13.15
Sterre Leonor KunaSoul Workshop ” Een Wandeling met het Hart”14.00 – 15.00
Olga GrigMeditatief tekenen (vol)15.45 – 16.45
Richard PolsQuantum Waarneming17.30 – 18.30
ZATERDAG
Magic Mantra’smantra's op de ukelele10.30 - 11,30
Stéphanie ReintjensOntdek de magie van kleur12.15 – 13.15
Sterre Leonor KunaSoul Workshop ” Een Wandeling met het Hart”14.00 – 15.00
Sylvia RogLachmeditatie (vol)15.45 – 16.45
Remco Djedi ReMaya Teaching/ visualisatie/mediatie17.30 – 18.30
ZONDAG
Magic Mantra’smantra's op de ukelele10.30 – 11.30
Mariët BronéCommuniceren met je dier12.15 – 13.15
Stéphanie ReintjensOntdek de magie van kleur14.00 – 15.00
Olga GrigMeditatief tekenen15.45 – 16.45
Danique MelsenLet’s manifest!17.30 – 18.30

Polderzicht

PolderzichtWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Vincent NijmanSjamanistische Opstellingen10.30 – 11.30
Dianne MeijerLeer channelen met je ziel voor je business12.15 – 13.15
Vincent NijmanSjamanistische Opstellingen (vol)14.00 – 15.00
Jerome Wehrens120 jaar oud worden!15.45 – 16.45
Elsje de JagerHuman Design als fundering van je leven17.30 – 18.30
ZATERDAG
Ineke SampersDe kracht van je geboortedatum10.30 – 11.30
Vincent NijmanSjamanistische Opstellingen
(vol)
12.15 – 13.15
Hermelijn van der MeijdenVrouwelijke kracht14.00 – 15.00
Vincent NijmanSjamanistische Opstellingen15.45 – 16.45
Marie-Lotte EsserVan rush naar Zijn17.30 – 18.30
ZONDAG
Irina VeeldersHet mystieke pad van de slang10.30 – 11.30
Adinda VerbanckSprookjesopstelling: een sleutel tot helder voelen wat diep in jou leeft12.15 – 13.15
Céline PetersOptimale gezondheid14.00 – 15.00
Petra SwartDe magie van Atlantis15.45 – 16.45
Berry RijkersHerstel je natuurlijke balans17.30 - 18.30

Stilte-tent

STILTETENTWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Gjalt VlamAdem10.15 – 11.15
Mor ElmoraKundalini Energy Activation11.45 – 12.45
Quirine HanssenVerbonden ademhalen13.30 – 14.30
Margreet van VeenReconnection Journey15.15 – 16.15
ZATERDAG
Mor ElmoraKundalini Energy Activation10.15 – 11.15
Jeroen de JongDe vader die je je kind gunt – alleen voor mannen11.45 – 12.45
Margreet van VeenReconnection Journey13.30 – 14.30
Pepijn van de PeppelAdemsessie15.15 – 16.15
Shaz & the Medicine ManSacred Cacao Ceremony17.00 - 18.30
Bravon van ZutphenEcstatic Dance18.30 - ONGONING
ZONDAG
Mor ElmoraKundalini Energy Activation10.15 – 11.15
Pepijn van de PeppelAdemsessie11.45 – 12.45
Leen SteenAlles is Qi13.30 – 14.30
Quirine HanssenVerbonden ademhalen15.15 – 16.15
Ron HagendoornOver 5Ritmes dans17.00 – 18.30

Kerk

KERKWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
opening09.45
Irene SportelMeditatie concert10.15 – 11.15
Peter van IneveldPlantmedicijnen11.45 – 12.45
Marja E. NieuwveldNatuurwetten13.30 – 14.30
Saskia BosmanDe pijnappelklier15.15 – 16.15
Sterre Leonor KunaLuisteren met je Hart17.00 – 18.00
ZATERDAG
OPENING09-45 - 10,00
Tijn TouberDe Terugkeer van Time Bender10.15 – 11.15
Sterre Leonor KunaLuisteren met je Hart11.45 – 12.45
Joris VinckenKlank ont-moeting13.30 – 14.30
Jennifer AnnConcert15.15 – 16.15
Andy van de PoelEen ontmoeting met kristallen is jezelf ontmoeten17.00 – 18.00
ZONDAG
OPENING09.45 - 10.00
Marjolein BerendsenLeven vanuit diep bewustzijn10.15 – 11.15
Andy van de PoelEen ontmoeting met kristallen is jezelf ontmoeten11.45 - 12.45
Bonnie BessemHemeltaal13.30 – 14.30
Sterre Leonor KunaLuisteren met je Hart15.15 – 16.15
Remy Mosch+Ineke MoermanVitaal water17.00 – 18.00

Yoga boerderij

YogaboerderijWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Rachel WeijmanMantra Concert &
Stembevrijding (vol)
10.15 – 11.15
Ganga Ma en Lisa FabriekZachte yin yoga in concert10.15 – 11.15
Peter van IneveldPlantmedicijnen11.45 – 12.45
Saskia BarendregtMindfulness & More13.30 – 14.30
Mariette de KroonTibetaanse yoga15.15 – 16.15
Suze ReteraNervus Vagus en de Psoas17.00 – 18.30
ZATERDAG
Leen SteenAlles is Qi10.15 – 11.15
Figo van IJperenDe hele heler11.45 – 12.45
Mariette de KroonTibetaanse yoga13.30 – 14.30
Elia FieldIntuïtief klankschalenconcert15.15 – 16.15
Saskia BarendregtMindfulness & More17.00 – 18.00
ZONDAG
Figo van IJperenDe hele heler10.15 – 11.15
Mariette de KroonTibetaanse yoga11.45 – 12.45
XXXXXX13.30 – 14.30
Belinda ChristiaansChi Neng Qigong15.15 – 16.15
Menno FennemaPijlbreken17.00 - 19,00

kota

Voor workshops in de kota is geen inschrijving nodig.

KotaWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Tineke DuysEer je voorouders10.30 – 11.30
Sven SigneMetta Bhavana Meditatie12.15 – 13.15
Lieke, Pascal & LisetteZangcirkel met mantra’s en heartsongs14.00 - 15.00
Hyacinthe van EmstVrouwencirkel15.45 – 16.45
Tineke DuysMeditatieve drum- en klankceremonie17.30 – 18.30
ZATERDAG
Tineke DuysMeditatieve drum- en klankceremonie10.30 – 11.30
Tineke DuysEer je voorouders12.15 – 13.15
Remco Djedi Re2024, het einde van de gestolen Tijd14.00 – 15.00
Joris VinckenMannencirkel15.45 – 16.45
Jeroen de JongMannencirkel17.30 – 18.30
ZONDAG
Hyacinthe van EmstVrouwencirkel10.30-11.30
De kracht van symbolen en heilige geometrie.Je puurheid, ook aanwezig op de Happy Bazaar12:15-13:15
Richard PolsKracht van verbinding14.00-15.00
Pepijn van de PeppelMannencirkel15.45–16.45
xxxxxx17.30-18.30

bloementent

BloemententWORKSHOPTIJD
VRIJDAG
Esther Aiyana VermandelKlankreis10.30 – 11.30
Lovely UhlenbeekYin yoga begeleid door gitaar en gedichten12.15 – 13.15
Rachel WeijmanMantra concert14.00 – 15.00
Shaz & the Medicine ManSacred Cacao Ceremony15.45 – 16.45
Harold van LennepHarold van Lennep17.30 – 20.00
ZATERDAG
John KremerNeptunus healing klankmeditatie concert10.30 – 11.30
Anna SmitRestorative Yoga & Sound Healing Fusion12.15 – 13.15
Cornelius LeonardusMantra concert
IN WHAT WORLD
14.00 – 15.00
Lovely UhlenbeekYin yoga begeleid door gitaar en gedichten15.45 – 16.45
ShamaryahLifeforce Energy Awakening Proces (LEAP)17.30 – 19.00
ZONDAG
Esther Aiyana VermandelKlankreis10.30 – 11.30
Simon RoweOcean of Sound12.15 - 13.15
Margreet van VeenReconnection Journey14.00 – 15.00
Jennifer AnnMystieke cacao ceremonie15.45 – 16.45
Harriëtte Borgdorff &
DJ Blackbird
Happy experience met silent disco17.30 – 19.00

Bezoekerscentrum : Wildpluk Moos

Wildpluk Moos
Vrijdag - Zaterdag en Zondag om 10.15
start; bij het bezoekerscentrum, over de brug