Interactieve plattegrond

Klik op een van de viif gebouwen zoals de “Stiltetent”, de “Hooiberg”, het “Atelier” het “Tuinhuis” of het “Praathuis” en bekijk het programma per dag wat daar plaats gaat vinden. Zodra de inschrijvingen voor de workshops van start gaan, wordt het schema zichtbaar. Op dat moment kun je het programma zien door op het beeld van de spreker te klikken. Zijn of haar dag(en) en tijd(en) komen dan tevoorschijn.

(Het kan gebeuren op mobiele telefoons dat de kaart niet juist functioneert, bekijk deze pagina dan op een tablet of computer)

plattegrond interactief

plattegrond interactief
Atelier Tuinhuis Stilte-tent Hooiberg Praathuis

Atelier

VRIJDAG 10/6: ATELIER
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Uked Ukelele spelen
11.45 – 12.45 Jene Kruidenwandeling
13.15 – 14.15 Mariet Brone Communicatie met dieren
14.45 – 15.45 Uked Ukelele spelen
16.15 – 17.15 Ibou Djembé spelen
ZATERDAG 11/6:
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Danitsja van Dijk Kruidenwandeling
11.45 – 12.45 Uked Ukelele spelen
14.45 – 15.45 Nicolette Anna Medium
16.15 – 17.15 Uked Ukelele spelen
19.15 – 20.15 Danitsja van Dijk Kruidenwandeling
ZONDAG 12/6:
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Jene Sigrist Kruidenwandeing
11.45 – 12.45 Mariet Brone Communicatie met dieren
13.15 – 14.15 Carien van Ool Geuren
14.45 – 15.45 Esther Foppen Intuïtief Tekenen
16.15 – 17.15 Nicolette Anna Medium

Klik hier voor het complete programma

Tuinhuis

Vrijdag 10 juni
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Gurbatschan Kundalini yoga
12.15 – 13.15 Claes Berend van der Kolk Familieopstelling
13.45 – 14.45 Matsyendra Yoga nidra
15.15 – 16.15 Elia Field Klankschalen
16.45 – 17.45 Leona Leppers Healing harp
18.15 – 19.15 Mariette de Kroon Tibetaanse yoga
Zaterdag 11 juni
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Gurbatschan Kundalini yoga
12.15 – 13.15 Afke Reijenga Yoga connection
13.45 – 14.45 Elia Field Klankschalen
15.15 – 16.15 Nanda Lofvers en Laura Lotti
Yin yoga met harp
16.45 – 17.45 Yoga International / Vera Develing Yoga nidra
Zondag 12 juni
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Afke Reijenga Happy with yoga
12.15 – 13.15 Claes Berend van der Kolk Familieopstelling
13.45 – 14.45 Gjalt Vlam Ademhaling
15.15 – 16.15 Ewald en Leona Innerdance
16.45 – 17.45 Leona Leppers Healing harp

Stilte-tent

VRIJDAG 10/6:
Tijd Naam Workshop
10.25 – 11.25 Tijn Touber Meditatie
11.45 – 12.45 Jan Kuiper en Yvonne de Hoop Yoga in concert
13.15 – 14.15 Gjalt Vlam Ademhaling
14.45 – 15.45 Jennifer Ann Cacao-ceremonie
16.15 – 17.15 Danah en Anna Smit Yin yoga met drum
ZATERDAG 11/6:
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Frans van Meerendonk Gongbad
11.45 – 12.45 Tom van Heijstee Ademhaling
13.15 – 14.15 The Wong Janice Yin yoga met cello
14.45 – 15.45 Jennifer Ann Cacao-ceremonie
16.15 – 17.15 Danah en Anna Smit Yin yoga met drum
18.15 – ongoing Frans Iradi Blote-voeten-dans
ZONDAG 12/6:
Tijd Naam Workshop
10.25 – 11.25 Shintumeester Paul de Leeuw Meditatie
11.45 – 12.45 Tamara Puffer AnuRa Mantrazang
13.15 – 14.15 Marnix van Rossum Meditatie
14.45 – 15.45 Jennifer Ann Cacao-ceremonie
16.15 – 17.15 Ron Hagendoorn Dans

Hooiberg

vrijdag 10 juni HOOIBERG
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Ineke Sampers Numerologie
12.15 – 13.15 Andy van de Poel Kristallen
13.45 – 14.45 Fleur Brockhus Werkgeluk
15.15 – 16.15 Bonnie Bessem Hemeltaal
16.45 – 17.45 Claudia de Vos Geur
17.55 – 18.55 Henk van de Bergh Ijsbad
zaterdag 11 juni
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Bonnie Bessem Levensinitiaties
12.15 – 13.15 Richard Hoofs Egypte
13.45 – 14.45 Norbert Peeters Planten
15.15 – 16.15 Jacqueline Voskuil Dromen
16.45 – 17.45 Henk van de Bergh Ijsbad
zondag 12 juni
Tijd Naam Workshop
10.45 – 11.45 Henk van de Bergh Ijsbad
13.45 – 14.45 Andy van de Poel Kristallen
15.15 – 16.15 Richard Hoofs
Zelfgenezing op doktersrecept

Praathuis

vrijdag 10 juni
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Barbro van der Ham Wereld van genoeg
11.45 – 12.45 Renata Vermeulen Na je scheiding
13.15 – 14.15 Petra Maartense Intenties
14.45 – 15.45 Peter Roemeling Excelleren in vrijheid
16.15 – 17.15 Kim Smith+Magda Scheijgrond Truth about CBD
zaterdag 11 juni
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Simone Hoogeveen Gezin en verbinding
11.45 – 12.45 Jolanda Schepers Zelfinzicht
13.15 – 14.15 Wineke van Aken Compassie
14.45 – 15.45 Astrid Landman Zelfliefde en vrijheid
16.15 – 17.15 Petra Maartense Dierencommunicatie
19.15 – 20.15 Kim Smith+Magda Scheijgrond CBD and wellness
zondag 12 juni
Tijd Naam Workshop
10.15 – 11.15 Allard Droste Leren vertrouwen
11.45 – 12.45 Kim Smith+Magda Scheijgrond CBD history & use
13.15 – 14.15 Petra Maartense Goed nieuws
14.45 – 15.45 Renata Vermeulen Na je scheiding
16.15 – 17.15 Peter Roemeling Excelleren in vrijheid

Klik hier voor het complete programma